Merhaba adetim normalde düzenlidir fakat bu ay günümde görmeme rağmen adetim 13 gün sürdü?

Merhaba adetim normalde düzenlidir fakat bu ay günümde görmeme rağmen adetim 13 gün sürdü. 14. Gün neredeyse kesilmişti ancak olağan üstü bir durum olabilir diye doktora gittim. Ultrasondan bakıldı ancak gebelik görmedi. Yinede kandaki orana bakalım dedi değerim 6.38 çıktı. Sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Muayene ve test sonucunuz hamile olmadığınızı gösteriyor.