Merhaba adetime bir kaç gün kala 2 şubatta ertesi gün hapı kullandım,8 şubatta kanamam oldu. Henüz adet olamadım?

Merhaba adetime bir kaç gün kala 2 şubatta ertesi gün hapı kullandım,8 şubatta kanamam oldu. Henüz adet olamadım.İlişkinin 32. ve 36. günlerinde 2 kez idrarda gebelik testi yaptım sonuç negatif.Bu sonuca güvenebilirmiyim?Son günlerde mide bulantım var. Psikolojik veya ilacın yan etkisi midir?

Tahlil.com Cevabı : Gebe olmadığınızı söyleyebiliriz. Bu kadar strese girip, psikolojiniz de bozulacaksa bir daha bu işlere girişmeyin.