Merhaba adetin 7. Günü iliskiye girdim iliskiden sonra 3 saat içinde ella hap içtim buna rağmen hamile kalmış olabilir miyim?

Merhaba adetin 7. Günü iliskiye girdim iliskiden sonra 3 saat içinde ella hap içtim buna rağmen hamile kalmış olabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı yüzde yüz korumayabilr.En doğrusu adetinizde gecikme olursa tedbiren test yaptırmanız.