Merhaba annemin kan tahlilinde monosit oranı 16.6 normal değer olarak 4.0 - 9.0 yazıyor ?

 Merhaba annemin kan tahlilinde monosit oranı 16.6normal değer olarak 4.0 - 9.0 yazıyor annemin değeri çok yüksek bu ne anlama geliyor ne yapmamız gerekir? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Sorunuz Dr.Cem Argun tarafından cevaplanmış.