Merhaba arkadaslar, adetım 25şinde oluyordum daha olmadım düzensız adet görüyorum

Merhaba arkadaslar,  adetım 25şinde oluyordum daha olmadım düzensız adet görüyorum 1martta kan tsttı yaptırdım negatıf. Cıktı beta-hcg 0,100 cıktı 0-5.3 negatıf 5.8-71.2 3 hafta 95- 750 4 hafta 217-7138 5hafta 158-31795 6 hafta 3697 7hafta 32065 8 hafta 63803.151410. 9 hafta 46509-186977 10hafta

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle burası bir forum sitesi değil.Karşınızda arkadaşlar bulunmuyor.Tahlil.com'un uzman doktorları sorularınıza cevap veriyor.Gelelim sorunuzun cevabıma;Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....

t*********** :

ertesi gün hapı kullandıktan bir hafta sonra kanamam oldu adetim biteli 15 gün oldu acaba bu kanama adet kanaması mı hapın yan etkisi mi ? 15 gün sonra adet görür müyüm

Cevap:

Norlevo, ertesi gün hapı olarak da bilinen ve gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.ޞikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.