Merhaba , Aşağıda belirttiğim idrar Tahlil sonuçlarını normalmi cevaplarsanız sevinirim?

Merhaba , Aşağıda belirttiğim idrar Tahlil sonuçlarını normalmi

Tahlil.com Cevabı : larsanız sevinirim. şikayetim idrar kaçırma Yaş 36 Normal doğum.2 düşük 1Doktor muayenesinde verilen kağıtta yazanlarStres inkontrans +urge inkontrans +2. derece sistosel1.derece rectoselUSG Ntahlil sonucu Lökosit 15-20Dansite >1.025Ürobilinojen norm 0.1PH 5.5Bakteriyoloji Organizma Escherichia collESBL Negatfi Koloni sayısı 50.000Tahlil.com: Tahlil sonucunuzda idrarınızda E.COLİ adı verilen bir mikrop ürediği görülüyor