Merhaba ben 19/07de ilk kan tahlilimi yaptirdim ve beta HCG 113 cikti.

Merhaba ben 19/07de ilk kan tahlilimi yaptirdim ve beta HCG 113 cikti. Ikinci tahlilimi 24/07de yani 4gun sonra yaptirdim ve 250 cikti. Bu degerler normalmi? Yoksa dusukmu yapacagim? Bilgilendirirmisiniz. Tessekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Şu anda sonuçlarınız gebelik lehine, önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesini beklemelisiniz.