Merhaba ben 20,062014de adet görmem lazımdı fakat kahverengi leke geldi

merhaba ben 20,062014de adet görmem lazımdı fakat kahverengi leke geldi ve adet görmedim kan testi yaptırdım 10 gün sonra negatif cıktı.eczaneden aldığım teste ne negatif yanlız kendimi halsiz hissetiyorum bulantllarım var ve gögüsümde şişme ve acı hissi sizce hamile olabilirmiyim.

Tahlil.com Cevabı : Testi bir kez daha tekrarlamanızı öneririz..