Merhaba ben 28 yaşında ve bayanım mide karın ve sol boşluğumda hiç dinmeyen bir ağrım var bu sebepten 15 günde 2 defa acile kaldırıldım ilk gittiğim yerde sağ v

Merhaba ben 28 yaşında ve bayanım mide karın ve sol boşluğumda hiç dinmeyen bir ağrım var bu sebepten 15 günde 2 defa acile kaldırıldım ilk gittiğim yerde sağ ve sol yumurtalıkta kist var ve hemen ameliyat dendi kabul etmeyip çıktım 2. gidişimde solda kist yok sağda var buda ağrı yapacak kadar önemli bir kist değil dendi bir kaç tetkikten sonra da bir şey yok denilip geri gönderildim. yiyecek ve içecek tüketiminde sonra ağrım şiddetleniyor. yüksek çıkan bazı kan değerlerim: wbc 15,5 -- neu 8,75 -- lym 5,81 -- rdw 15,9

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil sonuçlarına göre enfeksiyon bulgularınız var.Ultrason dahil ilave tahliller de yapılmalı kesin tanı için.Bir gastroenteroloji uzmanına da danışmalısınız.