Merhaba ben 37 yasındayım ve 7 haftalık gebeyim 6 haftalıkken yapılan hemogramda kadın doğum doktorum gebelik troidi olabiliceğini söyledi ?

Merhaba ben 37 yasındayım ve 7 haftalık gebeyim 6 haftalıkken yapılan hemogramda kadın doğum doktorum geblik troidi olabilceğini söyledi tahlilde cıkan değerler şöyle TSH-----2,72 REFERANSA DEОžER 0,27 4,20 arası

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz  normal sınırlar içinde.