Merhaba ben 40 yaşında bir bayanım. Cildimde beyaz lekeler ve yorgunluk dolayısıyla tahlil yaptırdım. Sonuçları nasıl buldunuz ?

Merhaba ben 40 yaşında bir bayanım. Cildimde beyaz lekeler ve yorgunluk dolayısıyla tahlil yaptırdım. Sonuçları nasıl buldunuz ? Şimdiden teşekkürler. RDW 15,1TSH 8,222GLUKOZ 115KOLESTEROL TOTAL 247VLDL KOLESTEROL 47

Tahlil.com Cevabı : Glukoz yüksekliği ve kolesterol yüksekliği olağan değil. Diyabet yönünden bir endokrinoloji uzmanına danışın.