Merhaba ben 7 mayista adet oldum sevgilimle 1 haziranda surtunme ile ilgili yaşadım üzerimizde çamaşırlar vardı?

Merhaba ben 7 mayista adet oldum sevgilimle 1 haziranda surtunme ile ilgili yaşadım üzerimizde çamaşırlar vardı. boşalma olmadı. ve ben 7 haziranda adet oldum. ya da üstüne görme olabilir mi hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile olmazsın. Tam bir birleşme olmadan hamile kalma riski çok düşük.