Merhaba ben bakireyim 2aydir adet olmuyordum bir kac gun oncede sevgilimle sevisirken vajinamin üzer

Tahlil.com Cevabı : Merhaba ben bakireyim 2aydir adet olmuyordum bir kac gun oncede sevgilimle sevisirken vajinamin üzerine boşaldı herhangi bir birliktelik olmadı 36 saat sonra ella ertesi gun hapı ictim hapin yan etkilerini de gormedim herhangi bir kanama da olmadi ertesi gun doktora gidip hormon testi yaptırdım bisy çıkmadi doktor adet duzenleyici hap verdi 2 gündür o hapı iciyorum hâlâ adet olmadım hamile olma ihtimalim nedir?