Merhaba ben de idrar yolu iltihabı olduğu söylendi tahlilimi sizde yorumlarsanız sevinirim.

merhaba ben de idrar yolu iltihabı olduğu söylendi tahlilimi sizde yorumlarsanız sevinirim. RBC 1-4/HPF 0-3 BAC - 0-18 EPI 20-29/HPF 0-5 BLD NEGATİF(-) negatif LEU [E] ++ negatif WBC 10-19/HPF 0-4 UBG [E] NEGATİF normal NEC 20-29/HPF 0-2

Tahlil.com Cevabı : Evet öyle görünüyor, idrar kültürü yaptırıp sonucuna göre tedavi almalısınız..