Merhaba ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla(çıplak olarak) ilişkiye girdim boşaldı?

 Merhaba ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla(çıplak olarak) ilişkiye girdim boşaldı ama bacak arama boşaldı ve ilişkiden sonra kasıklarımda ağrı oldu adetim düzensiz ve şu sıralar adet olmam gerekiyodu hamile olma olasılığım nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalma olasılığın kesinlikle yok.