Merhaba ben eşimle geçen adet dönemimin 3. günü ilişki yaşadım ve içime boşaldı. adetime 1 hafta kadar var ama ben şüpheler belirdi?

Merhaba ben eşimle geçen adet dönemimin 3. günü ilişki yaşadım ve içime boşaldı. adetime 1 hafta kadar var ama ben şüpheler belirdi. Göğüslerimde şişkinlik ve vajinal akıntım var yorgunluk ve mide bulantısı da oluyor henüz çocuk düşünmüyoruz acaba Hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yaptırın.