Merhaba ben hepatit koruyucu aşısının tutup tutmadığına dair test yaptırdım

Merhaba ben hepatit koruyucu aşısının tutup tutmadığına dair test yaptırdım .tahlil sonuçlarım hbsag 0.22 negatif referans aralığı 0.00 - 0.99 , anti hbs 848.0 pozitif referans aralığı 0-10

Tahlil.com Cevabı : Anti HBs değeriniz pozitiftir, aşı koruyuculuk oluşturmuştur..