Merhaba. Ben kan tahlili yaptırdım ve sonuç 0.1 çıktı yani negatif bir hafta sonra gene yaptırsam pozitif sonuç alır mıyım ? Çünkü adetim gecikti hafiften mide

Merhaba. Ben kan tahlili yaptırdım ve sonuç 0.1 çıktı yani negatif bir hafta sonra gene yaptırsam pozitif sonuç alır mıyım ? Çünkü adetim gecikti hafiften mide bulantılarım falanda var ne yapmalıyım ne olur yardım edin. Çok mağızdanim bozuk öğrendiğimden beri ağlıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda bakılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Adet tarihindeki gecikmeler yalnızca gebeliğe değil başka nedenlere de bağlı olabiliyor.Devamlılık gösteren bir düzensizlik söz konusu ise bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.