Merhaba ben kız arkadaşımla 9 gün önce sürtünerek ilişki yaşamıştım onda iç çamaşırı vardı fakat bende yoktu?

Merhaba ben kız arkadaşımla 9 gün önce sürtünerek ilişki yaşamıştım onda iç çamaşırı vardı fakat bende yoktu boşalma olmadı ama çamaşıra meni geçmiş olabilir bu durumda hamilelik riski nedir?Normalde her ayın 2sinde regl oluyoken bugün 3ü olmasına rağmen olmadı çok stres ve korku içindeyiz sağolun.

Tahlil.com Cevabı : Bir kaç gün daha bekleyin eğer olmazsa hamilelik testi yaparsınız.