Merhaba, ben küçük tuvaletimi yaparken ve yaptıktan sonra yanma şikayeti ile doktora başvurdum. idrar tahlili yaptırdı. tahlil de hiç bir sorun çıkmadı. idrar k

Merhaba, ben küçük tuvaletimi yaparken ve yaptıktan sonra yanma şikayeti ile doktora başvurdum. idrar tahlili yaptırdı. tahlil de hiç bir sorun çıkmadı. idrar kültürü yaptırdığımda idrar tahlilinin temiz olmasına rağmen bir sorun çıkabilir mi ? idrar kültürü yaptırmam gerekir mi ?

Tahlil.com Cevabı :

İdrar kültüründe her zaman üreme olmayabilir, ancak idrar tahliliniz normal ise kadın hastalıkları uzmanına başvurmanızda fayda vardır..