Merhaba ben sevgilimle 1 yil önce sürtünme yoluyla iliskiye girdim. Vajinamin kızlık zarının olduğu yere pen*si çok hafif ittirerek dokundurduk

Merhaba ben sevgilimle 1 yil önce sürtünme yoluyla iliskiye girdim. Vajinamin kızlık zarının olduğu yere pen*si çok hafif ittirerek dokundurduk. Ben içeri girdiğini hissetmedim kanda gelmedi fakat korkuyorum kızlık zarım bozulmuşmudur?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığı veya hangi durumlarda yırtılabileceğine dair Tahlil.com'a sıkça sorular geliyor.Kızlık zarının vajinanın neresinde bulunduğu da merak edilen konular arasında.Aşağıda, kızlık zarının nerede olduğu ve yırtılma durumunda nasıl bir kanama olacağına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kızlık zarı hakkında merak ettikleriniz burada....