Merhaba Ben Spermatosel Kistten Dolayı Ameliyat Olucam Ama Tahlil Yaptırdım Aşağıdaki Sonuçlar Çıktı

Tahlil.com Cevabı : Merhaba Ben Spermatosel Kistten Dolayı Ameliyat Olucam Ama Tahlil Yaptırdım Aşağıdaki Sonuçlar Çıktı ? Anlayamadım İyimi Kötü mü ? ANTI HCVELISA)    0.070 (Neg (-))    S/CO    0 - 0.9 ANTI HBSELISA)    3.10 (Neg (-))    IU/L    0 - ANTI HIV2ELISA)    0.200 (Neg (-))    S/CO    0 - 0.9 HBSAGELISA)    0.10 (Neg (-))    S/CO    0 - 0.9