Merhaba bende en son evlenmeden 10 gün önce adet olmuştum

Merhaba bende en son evlenmeden 10 gün önce adet olmuştum. ama evleneli neredeyse iki ay olacak adet olmadım hala, iki kere evde kendim yaptım gebelik testi negatif çıktı bir kerede hastanede idrar testi yaptırdım oda negatif çıktı ama hala adet olmadım, şimdi kan testi yaptılar sonuç bhcg 0.14 çıkmış ne anlama geliyor bilmiyorum doktorda gidemedim hala ve merakta ediyorum, yardımcı oılursanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınızı söyleyebilirim.Adet gecikmesinin nedeni için ultrason ve hormon testleri yapılabilir