Merhaba benim 1 tane kizim var ve tekrar cocuk istiyoruz ama 2 defa dusuk yaptim

merhaba benim 1 tane kizim var ve tekrar cocuk istiyoruz ama 2 defa dusuk yaptim 5 6 ay aralikli kan testi yapildi orada mchc sonucu 32.7 cikti dusuk yani birde anti-kardiyoplin ile anti-fosfolpid negatif cikti bunlar ne anlama geliyor ve ne yapmam gerekiyor cvp yazarsaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan tetkiklerinizin sonuçları normaldir, mchc sonucunuzun  ise diğer hemogram sonuçlarınız normal ise öneemi yoktur.