Merhaba benim adet gecikmem oldu 2 hafta doktora gittim beta hcg testi yaptırdım 16,13 çıktı

Merhaba benim adet gecikmem oldu 2 hafta doktora gittim beta hcg testi yaptırdım 16,13 çıktı doktorum bidaha yaptıralım dedi ikincisi 31,16 çıktı dokdoruma gösterdim hamilesin ama daha çok yeni dedi sizce hamilemiyim? Ayrıca benim kasıklarımda bazen ağrı oluyor çok hareket ettim zaman neden acaba?

Tahlil.com Cevabı : Evet hamilelik ihtimaliniz var ancak kesin birşey söyleyebilmek için beta HCG takibi gerekmektedir..