Merhaba benim adetime 1 hafta var belirtiler var diye kan testi yaptım sonuç 0.37 çıktı erken gebelik ise yükselmemiş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Çıkan sonuç negatif yani gebelik yok. Bu  konuda en sağlıklı sonucu adet tarihinizdeki gecikme sonrasında yaptıracağınız tahlil ile alabilirsiniz.

Hamile olup olmadığınızı sitemizde bulunan gebematikten kolayca hesaplayıp öğrenebilirsiniz.