Merhaba. benim adetliyken ters ilişkim oldu boşalma olmadı.

merhaba. benim adetliyken ters ilişkim oldu boşalma olmadı. adetimin 2. günüydü. vajinaya temas olmadı. adetim 7 gün sürdü. ilişkiden 11 gün snra hassas gebelik testi aldm. eczacı ilşkidn 8-10 gün sonra sonuç verir dedi. yaptım negatf çıktı sizce doğrumudur. böyle bi ilşkden şüphelenmem gerekirmi.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz çok çok düşüktür, ancak adet gecikmeniz olur ise testi tekrarlayın..