Merhaba. Benim ayın 12 sinde adet olmam gerekiyordu ama olmadım hamilelik şüphesiyle ayın 13 ünde de doktora gittim test yaptırdım beta hcg değerim 0.00 çıktı?

Merhaba. Benim ayın 12 sinde adet olmam gerekiyordu ama olmadım hamilelik şüphesiyle ayın 13 ünde de doktora gittim test yaptırdım beta hcg değerim 0.00 çıktı doktor hamilelik yok dedi ama ben çok stres yapıyorum yani tam Bir ilişkimiz olmadı değer doğrumu yükselir mi kesin .hamile değil miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bir ilişki yaşanmadıysa hamilelik söz konusu olamaz.