Merhaba benim b12 değerim 134- 590 aralığında 179 . değerlerimin ne durumda olduğunu merak ediyorum

Merhaba benim b12 değerim 134- 590 aralığında 179 . değerlerimin ne durumda olduğunu merak ediyorum. Tesekkur ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.