Merhaba; Benim b12 değerim 211-911 referans aralığında 229 pg/mL unutkalık yaşıyorum yaşım 24 yorumunuz nedir? Teşekkürler şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : B 12değeriniz her ne kadar normal sınırlar içinde olsa da alt sınıra yakın.Doktorunuz beslenme alışkanlığınız varsa diğer tahlilleriniz ve muayene bılgularınıza göre gerekli değerlendirmeyi yapacaktır.