Merhaba benim kardeşim 9 yaşında değerleri aşağıdaki gibi yorumlayabilirmisiniz?T SH : sonuç:4.23 referans aralığı :0.6-4.84

Merhaba benim kardeşim 9 yaşında değerleri aşağıdaki gibi yorumlayabilirmisiniz Free T4 : sonuç:1.39 referans aralığı :0.97-1.67 TSH : sonuç:4.23 referans aralığı :0.6-4.84 Bu sonuçların üzerine yeni tahliller istendi,herhangi bir tiroid problemi sizce var mı ? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : tsh değeri üst sınıra yakın.Hipotiroidi yönünden ilave testler de istemiş olabilirler.