Merhaba benim son adet tarihim 30 marttı 27 nisan da adet olmam gerekiyordu 8 gün gecikti?

Merhaba benim son adet tarihim 30 marttı 27 nisan da adet olmam gerekiyordu 8 gün gecikti bugün kan testi yaptırdım değer 128 çıktı geç döllenme mi oluyor ve bunun bir zararı var mı ultrasonda da görünmedi doktor 5 haftalık olması gerekiyor dedi ama görünmüyor dedi

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz doğru söylemiş, geç döllenme olabilir, 1 hafta sonra testi tekrarlatın...