Merhaba benim sorum kan testimle ilgile ilk test günüm 9 ocakta

Merhaba benim sorum kan testimle ilgile ilk test günüm 9 ocakta sonuc 1,372 2inci test günüm 11 ocak sonuc 5,100 acaba bu ikiz gebelikmi tskler

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin çoğul olup olmadığı hakkında net bir şey söylemek için ultrason muayenesini beklemeliyiz.Beta HCG değerleri bu konuda kesin bilgi vermez