Merhaba, benim tiroid testlerimin değerleri; TSH 1.75 FT4 0.73 FT3 3.69 değerlerim normal mi acaba?

Merhaba, benim tiroid testlerimin değerleri; TSH 1.75 FT4 0.73 FT3 3.69 değerlerim normal mi acaba? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.