Merhaba. Benim. Torch testımın sonuçları toxopalasma ıgm 0.269 rubella ıgm 0.460

Merhaba. Benim. Torch testımın sonuçları toxopalasma ıgm 0.269 rubella ıgm 0.460 cmv ıgm 0.436 .herhangı bır referans. Aralığı yazmıyor sonuclarım normal mı

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.