Merhaba, benim troidim yavaş çalışıyoru 3 yıldır euthyrox 50 mg kullanıyorum geçen ay yaptırdığım tahlil ve ultrason sonucum normaldi?

 Merhaba, benim troidim yavaş çalışıyoru 3 yıldır euthyrox 50 mg kullanıyorum geçen ay yaptırdığım tahlil ve ultrason sonucum normaldi.Dün Tsh baktırdım sonuç 0.65 ilaca devam etmelimiyim?Yada bu durum normal mi?Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz alt sınıra yakın, önceki değerleriniz ve bulgularınız elimizdeyok.Size önerimiz endokrinoloji bölümünde kontrollerinizi sürdürün ve verilen tedaviye uyunuz.