Merhaba. Benim TSH Değerim 1.2680 Serbest T3 Değerim 6.06 Acaba TSH değerim yanlış yazılmış olabilir mi?

Merhaba. Benim TSH Değerim 1.2680 Serbest T3 Değerim 6.06 Acaba TSH değerim yanlış yazılmış olabilirmi? Çok Araştırdım ama böyle bir rakama rastlamadım bilglenrrseniz sevnirim

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen sonucunuz 1,2680 .Bu da normal bir TSH değeridir.