Merhaba beta hcg testi yaptırdım sonuç H 10.44 çıtı yorumlamanızı rica ederim gebelik şansım var midir?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre tahmini olarak 3 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak değer henüz çok yüksek olmadığı için bir kaç gün sonra tekrarlamanızda fayda var.Normal bir gebelikte bhcg değerinin hızla artışı beklenir.
Gebelik haftanızı hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz:http://tahlil.com/gebelik-suphesi-olanlar-icin-gebematik