Merhaba bı sorum olucak sıze detaylı bır sekılde cvplarsanız sevınırım ve tedavısı nasıl oluyor.

Merhaba bı sorum olucak sıze detaylı bır sekılde cvplarsanız sevınırım ve tedavısı nasıl oluyor.13+3 gunluk gebeyım toxo ıgm 13,5(POZITIF) Toxo ıgg 303 (POZITIF) Rubella ıgm 10,0(NEGATIF) Rubella ıgg 30,4 (POZITIF) Tesellurler sımdıden bebege mıkrop gecermı ben bebegımı aldırmak ıstemıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlarla panik olmanıza gerek yok.Doktorunuz muhtemelen avidite testi ile sonuçları teyid edecektir.