Merhaba bi sorum vardı

Merhaba bi sorum vardı aHCV 0.08 NR . hepatit c li bi hastanın kanı yara olan parmagıma deydi. birhafta oldu ben test yaptırsam gerçek sonuç nezaman ortaya çıkar. bu virüs hemen kendini göstermiyomuş galiba. ii günler ii çalıimalar.

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurun.Rİsk durumunuzu da değerlendirerek gerekli önerilerde bulunacaktır