Merhaba bir kaç senedir sürekli saç dökülmesi ve yavaş uzama sorunum var. Acaba nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : Saç dökülmesinin bir çok nedenin olabilir. Vitamin eksikliği, stres,hamilelik,psikolojik sorunlar gibi hormonal dengesizlik yaratan durumlar gibi..
Nedenini anlamak için bir dermatoloji uzmanına muayene olup gerekli tahlillerin yapılmasında fayda var.