Merhaba, biz erkek arkadasımla nun üzerinde üst üste 2 boxer bendede pamuklu iç çamasırı varken sürtündük?

 Merhaba, biz erkek arkadasımla nun üzerinde üst üste 2 boxer bendede pamuklu iç çamasırı varken sürtündük kendisinden zevk suyu geldi o sırada çamasırıma bulaştı mı bilmiyorum. hamile olma olasılığı varmı

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden yaşanan birliktelikterde hamileliğin oluşması beklenmez.