Merhaba biz sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ben adet dönemindeydim ayrıca bakireyim?

Merhaba biz sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ben adet dönemindeydim ayrica bakireyim.Üstümüzde kiyafetlerimiz vardi ancak onun pen*sine (icerden) dokundum 1 saat belki daha fazla süre sonrasında ise kendiminkine böyle bir durumda hamile kalabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durumda hamilelikten bahsedilemez.

f*********** :

Hocam merhaba .. Erkek arkadasimla iliskiye girdik adetimin 4. Gunuydu ve icime bosaldi . Dollenme ihtimali varmidir ?

Cevap:

Düşük  ihtimal de olsa vardır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.