Merhaba, boğaz ağrısı ve hafif ateş ile hastaneye gittim ve hemogram testi yapıldı. 2 hafta tekrarlayan grip ve ve boynumda beze gibi bir şey hissettim. acaba l

Merhaba, boğaz ağrısı ve hafif ateş ile hastaneye gittim ve hemogram testi yapıldı. 2 hafta tekrarlayan grip ve ve boynumda beze gibi bir şey hissettim. acaba lösemi olabilir miyim ?bunlar dışında normal testler WBC 12.7(4,6 - 10,02) LY# 5.31(0,6 - 3,4) MCHC 36.9 (31,8 - 35,4) RDW 10.0 (11,6 - 14.8

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçlarda lösemiyi düşündürecek bir bulgu yoktur..