Merhaba bugün sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

Merhaba bugün sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik daha sonrasında vajinamin sağ dudaginda şişlik oluştu korkuyorum enfeksiyon kaptim diye hafif aci var ne olabilir bu ne yapmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktoruna muayene olmalısın

a******** :

Merhaba adetimden 4 gün önce erkek arkadaşımla yakınlaştık. Boşalma olmadı üzerimizde kıyafet vardı ama eline deyip oradan vajinama bulaşmış olabilir.Çok korktum ve stres oldum adetim bu ay zamanında ama diğerlerinden çok az kıvamı sulu gibiydi rengide koyu pıhtı da vardı test ne zamn yapmalıyım

Cevap:

Bu durumda gebelik ihtimaliniz yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.