Merhaba bunda 3-4 sene önce şüpeli bir ilişkim oldu. Malesef kafama yeni dank etti olay bende hemen özel bir sağlık kuruluşunda Anti-HIV ?

Merhaba bunda 3-4 sene önce şüpeli bir ilişkim oldu. Malesef kafama yeni dank etti olay bende hemen özel bir sağlık kuruluşunda Anti-HIV testi yaptırdım sonuç: 0,169 < 1 NEGATİF > 1 POZİTİF bunu nasıl yorumlamalıyım sizce

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız şüpheli temas sonrası yaptırdığınız ve TAHLİL.COM'a sormış bulunduğunuz HIV testi sonuçlarınız negatif.Negatif olmaları da sonuçların normal olduğunu gösteriyor.Şüpheli ilişki sonrası HIV enfeksiyonuna yakalanma endişesiyle kendi başına ve  çoğu zaman doktora da danışmadan test yaptıran bir çok ziyaretçimiz bulunuyor.Hangi HIV testinin,ilişki sonrası  ne zaman yapılacağı ve nasıl yorumlanacağına dair Tahlil.com doktorlarının sizler için hazırladığı yazımızı okumanızı öneriyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hangi HIV testi ne zaman yapılmalıdır?

t********** :

Merhabalar...Sürtünerek ilişkiye girdik zevk suyum vajinasına geldi.1 gün sonra sabah adeti geldi. ilişkiden 12. ve 21.gün sonrasında idrar gebelik testi yaptık negatif çıktı fakat göğüslerinin dokununca ağrıdığını söylüyor bu nedendir?

Cevap:

Hamilelik olmadığı ortada, adet döngüsüne bağlı göğüslerde ağrıma olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s****** :

14 nisnda regl oldum,14unde çok fazla kanamam ve ağrım vardı 15inde öğlen çok agrim olduğu için apranax ford içtim ve adetim bitti 4gun kırmızı lekelenme şekline oldu.27 martta bi ilişki yaşamistmreglim duzenlidir bu ustune görmemidir gebelik varmidr

Cevap:

Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.

Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.
Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.
Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.