Merhaba cevabınızı duyunca biraz içim rahatladı ama doktor haftama göre küçük kese dedi ve test yaptı 700.04 çıktı. Düşük mü?

Merhaba cevabınızı duyunca biraz içim rahatladı ama doktor haftama göre küçük kese dedi ve test yaptı 700.04 çıktı o da az dedi haftana göre 2 gün sonra 2000 ve üstü çıkması gerekir dedi beta hcgnin ama 1000 çıktı bayram dolayısıyla doktora da gösteremedim

Tahlil.com Cevabı :  Bayram sonrası ultrasonografi ile incelenmesini öneririz, 700 değerinden 2 gün sonra 1000 olması biraz düşüktür..