Merhaba; CMV IgM negatif - CMV IgG 221 pozitif - Kızamıkçık rubella Ig M negatif bunların üzerine HC

Tahlil.com Cevabı : Merhaba; CMV IgM negatif - CMV IgG 221 pozitif - Kızamıkçık rubella Ig M negatif bunların üzerine HCV dogrulama yaptldı, HCV doğrulama Sınırda Değer Core1 Pozitif - Core2 negatif - Helicase negatif - Ns3 negatif - Ns4 negatif - Ns5 negatif Bu sounçlara göre hepatic C olmuşmu sayılıyorum. Neden soruyorum nakil hazırlığı içindeyiz.. Teşekkürler.