Merhaba çocuğuma hepatit testi yaptırdım sonuçları HBsAg NEGATiF - Anti HBs 18.40 mIU/ml - Anti HAV Total NEGATiF - Anti HBc IgM NEGATiF?

 Merhaba çocuğuma hepatit testi yaptırdım sonuçları HBsAg NEGATiF - Anti HBs 18.40 mIU/ml - Anti HAV Total NEGATiF - Anti HBc IgM NEGATiF

Tahlil.com Cevabı : Anti HBS dışında diğer sonuçlarınız negatif, Anti HBS pozitifliği de muhtemelen yaptırmış olduğunuz hepatit B aşısının tuttuğunu göstermekte