Merhaba değerlerim Gebe : 0.2 - 1 hafta HCG 0.68 tahlilden bir şey anlamadım oran sizce hamilelik belirtir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz 0.68 çıktığı için sonucunuz negatiftir. Hamilelikten söz edemeyiz ancak adet gecikmesi yaşıyorsanız testi tekrarlamanızı veya bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneririz.